O NAS
Nasza działalność, zaczyna się od wybudowania domu w roku 1987. Od tego momentu zaczyna się długa ponad 23-letnia historia.

GOŚCIE
Jedną z bardzo znanych osób był Pan Zemła znany rzeźbiarz. Inną ciekawa osobą był filmowiec z Wrocławia, gościliśmy również rodzinę Edyty Jungowskiej a także jednego ze Strongmanów – Tyberiusza Kowalczyka. Gościliśmy osoby z bardzo wielu państw europy jak i Ameryki /Kanada/. Były okresy w których częstymi goścmi byli szwedzi, pózniej niemcy, bywali u nas też norwegowie, francuzi, hiszpanie, anglicy, austriacy, goście zza wschodniej granicy, portugalczycy, czesi. Mamy też stałych gości którzy bywają u nas co roku albo parę razy w roku.

STANDARD
Przez cały okres staramy się poprawiać i modernizować pokoje, aby goście czuli się bardziej komfortowo. Do dyspozycji gości mamy parking na posesji, sprzęt plażowy /parawany, leżaki/, zachęcamy do posiedzenia przed domem. Poza tym wszystkim bliskość plaży i sympatyczna atmosfera, sprawia, że goście czują się u nas bardzo dobrze.

DODATKOWO
Pokoje są zróżnicowane, mamy do dyspozycji pokoje z łazienkami, komfortowe przestronne studio oraz apartament z kuchnią. Dodatkowym atutem są balkony należące do pokojów z łazienkami oraz do apartamentu. Jest też możliwość połączenia się z internetem.

Gości uprasza się o niepalenie tytoniu w budynku, palić można w miejscach do tego wyznaczocnych (palarnia przed domem oraz balkony).